Zapraszamy na piknik informacyjno – promocyjny

Serdecznie zapraszam na Piknik informacyjno – promocyjny, który odbędzie się w dniu 10 czerwca 2014 roku na terenie Domu Pomocy Społecznej w Matczynie i jest adresowany do mieszkańców placówek opiekuńczo – wychowawczych i seniorów z domów pomocy społecznej oraz wszystkich osób, które chcą przyłączyć się do wspólnej zabawy i miło spędzić czas.

Celem pikniku jest wymiana doświadczeń oraz budowanie wzajemnych relacji i integracji międzypokoleniowej pomiędzy seniorami i młodzieżą. Ponadto stanowi on okazję do promocji i upowszechniania informacji na temat wkładu strony szwajcarskiej w realizację działań na rzecz osób objętych systemem pomocy społecznej w województwie lubelskim.

W ramach wspólnej zabawy zaplanowano wiele atrakcji, m.in. gry i zabawy zespołowe,  konkurencje sportowe, występ Zespołu Gospel Project oraz prezentację muzyki rozrywkowej. Ponadto przewidziane są pokazy policyjne, motorowe, strażackie, a dla najmłodszych uczestników dmuchane zamki i pokaz baniek mydlanych.   

Piknik odbędzie się w ramach Programu: „Poprawa jakości usług świadczonych w domach pomocy społecznej i placówkach opiekuńczo – wychowawczych” obszaru tematycznego Ochrona Zdrowia  Szwajcarsko – Polskiego Programu.

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszam.
Proszę o potwierdzenie przybycie do dnia 5 czerwca 2014 r. pod numerem telefonu:
81 528-76-42
W załączeniu program Pikniku.Pliki do pobrania:

Download this file (Program pikniku.doc)Program pikniku.doc